Csütörtökön ülést tartott az EMSZ új Elnöksége

Döntést hoztunk arról, hogy a kommunikációs feladatok ellátásával, két elnökségi tagot: Medvedt Yvettet és Budainé Mayer Renátát, szervezetfejlesztéssel Rácz Zsuzsannát bíztuk meg.

Foglalkoztunk az A38-as hajóra vezényelt munkatársak élelmezési problémáival és megbeszélést kezdeményezünk ezügyben a munkáltatóval.

Az EMSZ elnöke tájékoztatta az elnökséget a bértárgyalásra való felkészülésről a többi szakszervezettel való egyeztetésről. Ezen az egyeztetésen mindössze ötletek hangzottak el, döntés csak abban született, hogy mindenki megnevezi a maga tárgyaló delegáltját és a közeljövőben a szakszervezetek megegyeznek a 4-6 tagú delegáció összetételéről.

A jövő évre vonatkozó ötleteket és munkatervet az Elnökség a következő ülésén tárgyalja meg.